Pobierz Książkę Zaklęte róże za darmo pdf, ePub, kindle

Zaklęte róże Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Zaklęte róże


Stara szkocka legenda głosi, że żaden z lordów Dundrennan nie zazna szczęśliwej miłości, dopóki nie zbudzi się księżniczka, uśpiona wśród dzikich róż zaklęciem odrzuconego zalotnika. Scena z tej opowieści została uwieczniona na obrazie, do którego pozowała Christina Blackburn. Malowidło przedstawiające półnagą księżniczkę wywołało skandal w świecie artystycznym i w wyższych sferach…

Stara szkocka legenda głosi, że żaden z lordów Dundrennan nie zazna szczęśliwej miłości, dopóki nie zbudzi się księżniczka, uśpiona wśród dzikich róż zaklęciem odrzuconego zalotnika. Scena z tej opowieści została uwieczniona na obrazie, do którego pozowała Christina Blackburn. Malowidło przedstawiające półnagą księżniczkę wywołało skandal w świecie artystycznym i w wyższych sferach wiktoriańskiej Anglii. Od tamtej pory Christina, antykwariuszka z Muzeum Narodowego w Edynburgu, ukrywa swą niezwykłą urodę za nietwarzowymi okularami i skromnym strojem. Po kilku latach zostaje wysłana do Dundrennan na badania archeologiczne. Jedzie niechętnie, bo wie, że właśnie tam znajduje sie fatalny obraz. Ostatni lord Dundrennan, Aedan MacBride, jest jednak zachwycony kontrowersyjnym dziełem, a kiedy nagle stanie przed nim dziewczyna z obrazu, zrozumie, że na przekór starej legendzie odda jej całe swe serce…

 

Język Polski!


Pobierz Zaklęte róże Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zaklęte róże (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Zaklęte róże eBook za darmo:

  Mirror-2

  Zaklęte róże.pdf (PLN-0.00)

  Zaklęte róże.epub (PLN-0.00)

  Zaklęte róże.doc (PLN-0.00)

  Zaklęte róże.txt (PLN-0.00)

  Zaklęte róże.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Zaklęte róże.PDF – (PLN 0.00);

  Zaklęte róże.MOBI – (PLN 0.00);

  Zaklęte róże.EPUB – (PLN 0.00);

  Zaklęte róże.DOC – (PLN 0.00);

  Zaklęte róże.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Zaklęte róże ebook, Książkę Zaklęte róże FB2, Download Zaklęte róże PDF , Download Zaklęte róże MOBI, Online Zaklęte róże książkę, Za darmo Pobierz Zaklęte róże IPhone, Online Książkę Zaklęte róże PDF, Za darmo Zaklęte róże DJVU, Za darmo pobierz Zaklęte róże TXT, Pobierz Zaklęte róże RTF, Online Zaklęte róże FB2 , e-książkę Zaklęte róże pobierz TXT, Za darmo Zaklęte róże pobierz książkę, Książkę Zaklęte róże pobierz MOBI, Pobierz Zaklęte róże IPad, Czytaj Zaklęte róże MOBI, Czytaj Zaklęte róże DOCX, Za darmo Zaklęte róże AWZ, Download książkę Zaklęte róże iPad , Za darmo Zaklęte róże DJVU, Download Zaklęte róże książkę za darmo, Za darmo książkę Zaklęte róże DVD, Czytaj Zaklęte róże TXT, eBook Zaklęte róże pobierz DJVU, Zaklęte róże pobierz książkę za darmo, Zaklęte róże pobierz książkę pdf za darmo, Zaklęte róże pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Zaklęte róże pdf za darmo.

  Leave a Reply