Pobierz Książkę Zamieć za darmo pdf, ePub, kindle

Zamieć Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Zamieć


Podczas zimowej zamieci doktor Płaton Iljicz Garin pośpiesznie usiłuje dotrzeć ze szczepionką do wsi ogarniętej epidemią tajemniczego boliwijskiego wirusa. Wyprasza konie na stacji i z chlebowozem Chrząkałą rusza na oślep w śnieg. W nieprzeniknionym lodowatym świecie, w białych, niemal narkotycznych przestrzeniach czyha jednak na niego świat rosyjskiego folkloru — odżywają olbrzymy i karły, z…

Podczas zimowej zamieci doktor Płaton Iljicz Garin pośpiesznie usiłuje dotrzeć ze szczepionką do wsi ogarniętej epidemią tajemniczego boliwijskiego wirusa. Wyprasza konie na stacji i z chlebowozem Chrząkałą rusza na oślep w śnieg. W nieprzeniknionym lodowatym świecie, w białych, niemal narkotycznych przestrzeniach czyha jednak na niego świat rosyjskiego folkloru — odżywają olbrzymy i karły, z zasp wyrastają kryształowe piramidy. Nie wie, czy dojedzie do celu. Nie domyśla się, kto czeka na niego u kresu podróży. W fantasmagorycznej powieści Władimira Sorokina futurystyczna wyobraźnia łączy się z czechowowską narracją, tworząc niezwykłą postmodernistyczną mieszankę.

Książka jest laureatką krajowej nagrody literackiej „Nowaja słowiesnost” (”NOS”)

2011 – Krajowa Nagroda Literacka im. Maksima Gorkiego „Nowaja słowiesnost – NOS”

2011 – Nagroda Literacka „Bolszaja kniga” (II miejsce)

 

Język Polski!


Pobierz Zamieć Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zamieć (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!

  data wydania
  ISBN
  9788375365177
  liczba stron
  176
  słowa kluczowe
  proza, powieść, Rosja, Sorokin
  język
  polski
  dodał
  Michał


  Pobierz Zamieć eBook za darmo:

  Mirror-2

  Zamieć.pdf (PLN-0.00)

  Zamieć.epub (PLN-0.00)

  Zamieć.doc (PLN-0.00)

  Zamieć.txt (PLN-0.00)

  Zamieć.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Zamieć.PDF – (PLN 0.00);

  Zamieć.MOBI – (PLN 0.00);

  Zamieć.EPUB – (PLN 0.00);

  Zamieć.DOC – (PLN 0.00);

  Zamieć.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Zamieć ebook, Książkę Zamieć FB2, Download Zamieć PDF , Download Zamieć MOBI, Online Zamieć książkę, Za darmo Pobierz Zamieć IPhone, Online Książkę Zamieć PDF, Za darmo Zamieć DJVU, Za darmo pobierz Zamieć TXT, Pobierz Zamieć RTF, Online Zamieć FB2 , e-książkę Zamieć pobierz TXT, Za darmo Zamieć pobierz książkę, Książkę Zamieć pobierz MOBI, Pobierz Zamieć IPad, Czytaj Zamieć MOBI, Czytaj Zamieć DOCX, Za darmo Zamieć AWZ, Download książkę Zamieć iPad , Za darmo Zamieć DJVU, Download Zamieć książkę za darmo, Za darmo książkę Zamieć DVD, Czytaj Zamieć TXT, eBook Zamieć pobierz DJVU, Zamieć pobierz książkę za darmo, Zamieć pobierz książkę pdf za darmo, Zamieć pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Zamieć pdf za darmo.

  Leave a Reply