Pobierz Książkę Zbuntowani za darmo pdf, ePub, kindle

Zbuntowani Pobierz (Czytaj online.Download) Książkę za darmo PDF, ePub, Kindle


Okładka książki Zbuntowani


W mieście położonym z dala od frontów pierwszej wojny światowej, której obecność jest jednak odczuwalna każdego dnia, grupa chłopców stojących przed egzaminem dojrzałości w swoisty sposób buntuje się przeciw otaczającemu ich modelowi życia, którym zawiaduje pieniądz. Wiedzą, że po maturze zostaną zmobilizowani i wysłani na front, z którego jeden ze starszych braci już powrócił, utraciwszy rękę…

W mieście położonym z dala od frontów pierwszej wojny światowej, której obecność jest jednak odczuwalna każdego dnia, grupa chłopców stojących przed egzaminem dojrzałości w swoisty sposób buntuje się przeciw otaczającemu ich modelowi życia, którym zawiaduje pieniądz. Wiedzą, że po maturze zostaną zmobilizowani i wysłani na front, z którego jeden ze starszych braci już powrócił, utraciwszy rękę i wiarę w jakąkolwiek moralność. Odrzucają więc zachwalaną przez profesorów gimnazjalnych i własnych rodziców przyszłość i próbują stworzyć enklawę, w której mają obowiązywać inne prawa. Nie uświadamiają sobie jeszcze, że świat, przeciw któremu się buntują, rozpada się właśnie wokół nich. Dlatego niezależnie od egzaminu dojrzałości w krótkim czasie zmuszeni są dojrzeć. Ich mentorami stają się dwaj mężczyźni, aktor Amadé i właściciel miejscowego lombardu Havas, którzy z okrutną szczerością konfrontują ich ze światem dorosłych i ukazują ciemną stronę życia.

“Zbuntowani”, wczesna powieść Sándora Máraiego, którą nie bez przyczyny zalicza się do jego najwybitniejszych dzieł, zapoczątkowała sagę – nie tyle rodzinną, ile raczej “miejską” – zatytułowaną później “Dzieło Garrenów”; w ciągu następnych dziesięcioleci autor napisał jeszcze cztery tomy, z których poznajemy dalsze losy bohaterów.

 

Język Polski!


Pobierz Zbuntowani Książkę za darmo pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Zbuntowani (0.00 PLN)


Dołącz do setek tysięcy zadowolonych użytkowników, którzy spędzili niezliczone godziny szukając multimediów i treści online teraz i teraz, ciesząc się najbardziej znanymi nowymi książkami, czasopismami i komiksami.

Jest tutaj i jest za darmo. Dlatego musisz się zarejestrować:

 • Nieograniczone książki, czasopisma i komiksy, gdziekolwiek jesteś: bezpośrednio w przeglądarce na komputerze lub tablecie.
 • Ponad 10 milionów tytułów obejmuje każdy możliwy gatunek.
 • Zdobądź najlepsze książki, czasopisma i komiksy w dowolnym gatunku, w tym w Akcji, Przygodach, Anime, Manga, Dzieci i Rodzina, Klasyka, Komedie, Referencje, Podręczniki, Dramat, Cudzoziemcy, Horror, Muzyka, Romans, Science fiction, Fantasy, Sport i wiele innych.
 • Nowe tytuły są dodawane codziennie! Lubimy dbać o świeżość.
 • Wszystkie platformy. W pełni zoptymalizowany.
 • Dowiedz się, dlaczego tysiące ludzi jeżdżą każdego dnia.
  Zarejestruj się teraz i ciesz się rozrywką, bez ograniczeń!  Pobierz Zbuntowani eBook za darmo:

  Mirror-2

  Zbuntowani.pdf (PLN-0.00)

  Zbuntowani.epub (PLN-0.00)

  Zbuntowani.doc (PLN-0.00)

  Zbuntowani.txt (PLN-0.00)

  Zbuntowani.mobi (PLN-0.00)

  Książki cenowe:


  Zbuntowani.PDF – (PLN 0.00);

  Zbuntowani.MOBI – (PLN 0.00);

  Zbuntowani.EPUB – (PLN 0.00);

  Zbuntowani.DOC – (PLN 0.00);

  Zbuntowani.TXT – (PLN 0.00);

  TAGS:

  Online Zbuntowani ebook, Książkę Zbuntowani FB2, Download Zbuntowani PDF , Download Zbuntowani MOBI, Online Zbuntowani książkę, Za darmo Pobierz Zbuntowani IPhone, Online Książkę Zbuntowani PDF, Za darmo Zbuntowani DJVU, Za darmo pobierz Zbuntowani TXT, Pobierz Zbuntowani RTF, Online Zbuntowani FB2 , e-książkę Zbuntowani pobierz TXT, Za darmo Zbuntowani pobierz książkę, Książkę Zbuntowani pobierz MOBI, Pobierz Zbuntowani IPad, Czytaj Zbuntowani MOBI, Czytaj Zbuntowani DOCX, Za darmo Zbuntowani AWZ, Download książkę Zbuntowani iPad , Za darmo Zbuntowani DJVU, Download Zbuntowani książkę za darmo, Za darmo książkę Zbuntowani DVD, Czytaj Zbuntowani TXT, eBook Zbuntowani pobierz DJVU, Zbuntowani pobierz książkę za darmo, Zbuntowani pobierz książkę pdf za darmo, Zbuntowani pdf książkę pobierz za darmo, Pobierz książkę Zbuntowani pdf za darmo.

  Leave a Reply